Kar ve Ben

Perşembe, Aralık 20, 201221 Aralık saçmalığını bir kenara bırakıp kışın o güzel yanını görmeyi denemeliyiz bence.En sevdiğim mevsimdir benim kış.Soğuk bir insan olmadığımı düşünüyorum ama fazlasıyla soğuğu seven biriyim.Rüzgar yüzüme vurdukça saçlarım savruldukça kendimi nedense özgür hissediyorum.
Henüz kar yüzü görmüş değilim bu sene heyecanla bekliyorum.Biraz bencilce bir duygu ki o kadar soğuğa maruz kalan insan varken benim hala kar istemem.Yinede o güzelliği görmek istiyorum.
Hepsini geçtim içtiğim kahvenin bile ayrı tadı oluyor keşke soba olsaydı da öyle daha iyi olurdu diyorum eee kaloriferle idare edeceğiz artık.Soğuğu sevmeme rağmen kalorifer yanından ayrılmamam da tuhaf tabi.Şu kar tanelerine bakar mısınız insanın aşık olası geliyor.Gerçekten mucize gibi bir şey insanı kendine çekiyor.
Yine kar kış falan derken yüzlerce kez izlediğim bir filmi sizlerle paylaşacağım.Sıkılmadan küçüklükten beri izlediğim 'The Grinch' .Nedense kışın hep izlemek istiyorum aklıma geliyor her senede eksiksiz izlemişimdir.
Yine izlemek için hazırlık yapayım , sizlerde izlemelisiniz gerçekten eğlenceli bir film.
Diğer yazıda görüşmek üzere seviliyorsunuz :)Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.